top of page
UYGULAMA ARAZISI, BERNA KUPELI, 2018_999

Bir Anadolu Meraları girişimi olan SafiMera, onarıcı tarım yoluyla ekosistemleri korumanın ötesinde onaran ve bunun yaygınlaşmasına hizmet eden bir marka. 

 

SafiMera, onarılan topraklarda yetişen ve sadece otla beslenen hayvanların et ve et ürünlerini türeticilerle buluşturur.

 

Oluşturduğu ve "SafiMera Gıda Ekosistemi" adını verdiği ekosistemde yer alan tüm paydaşları karar ve yönelimlerde söz sahibi olmaya davet eder. Yani SafiMera standart bir satış platformundan farklı olarak, konuşan, açıklayan ve davet eden bir markadır. 

 

Tüm bunları yaparken şeffaf ve adil olmak SafiMera'nın en büyük önceliği: Hem üreticiye/yetiştiriciye, hem her adımda emek veren ekosistemin organizatörlerine, hem de türeticilere.

 

Faaliyete devam ettiğimiz 2017 yılından bu yana Türkiye'nin birçok şehrinde bizimle bu yolda yürümek, dertlere ve sevinçlere ortak olmak ve aynı zamanda besleyici ve sağlıklı hayvansal gıdaya ulaşmak isteyen çok sayıda türeticimizle SafiMera Gıda Ekosistemi her geçen gün acelesiz ve kararlı adımlarla büyümeye devam ediyor. 

 

SafiMera, www.safimera.com üzerinden yaptığı ürün satışlarının yanısıra, İstanbul, Ankara, Edirne, Mersin, Adana gibi birçok şehirde yer alan satış noktalarına gönderdiği onarıcı, adil ve besleyici ürünleriyle türeticilere ulaşmaya devam ediyor. 

www.safimera.com

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
bottom of page